Wybierz Strona

Zniżka -50% w Warszawskim Club VR na zakończenie wakacji

Zniżka -50% w Warszawskim Club VR na zakończenie wakacji
Informacja prasowa

Pierwszy salon gier VR po prawej stronie Wisły w Warszawie!

W te wakacje przy ulicy Garwolińskiej w Warszawie otworzyliśmy pierwszy po tej stronie Wisły salon gier VR! Club VR powstał z inicjatywy małżeństwa dwójki zapaleńców, kochających gry w każdym formacie, od rozgrywek elektronicznych, bo bitewniaki figurkowe – i tą właśnie miłość do gier wszelakich już pełną ekipą próbujemy w Club VR przekazywać! Nasz salon to wyjątkowo klimatyczne miejsce, którego atmosfery nie uzyskacie w żadnej sieciówce.
stanowisko VR z graczami

Club VR – stanowisko VR z graczami

Co znajdę w Club VR?

Poza szalenie atrakcyjną i sympatyczną ekipą – pięć stanowisk VR: cztery stanowiska Z HTC Vive i jedno stanowisko z Oculus Rift a na każdym z tych stanowisk szeroki wybór gier dla każdego – od osób, które chcą przeżyć doświadczenie VR, po graczy bardziej hardcore’owych, którzy chcą wspólnie ze znajomym stawiać opór hordom zombie – u nas na pewno znajdziesz tytuł dla siebie. W przyszłości planujemy też rozbudowanie naszego ekwipunku VR o sprzęty jeszcze bardziej zwiększające immersję, jak np. specjalne bieżnie i fotele.
reszta stanowisk VR

Stanowiska VR

Druga połowa naszego lokalu jest natomiast przysposabiana pod gry bardziej tradycyjne – już w najbliższych dniach będą tu w pełni przygotowane stoły z profesjonalnymi makietami do najpopularniejszych systemów figurkowych, karcianych, oraz klasycznych, papierowych RPG-ów. Tak, jak wspominaliśmy, w Club VR kochamy wszystkie gry!
kanapy

Club VR

A ceny…? Zniżka na zakończenie wakacji!

Nasze ceny są jednymi z najniższych w Warszawie! Cena godzinowa za jedno stanowisko zaczyna się już od 40 zł, a wynajem wszystkich pięciu to koszt od 120 zł! Dodatkowo w dniach 1-03.09 w ramach pocieszenia z okazji powrotu do szkoły obowiązuje u nas wyjątkowa promocja, w ramach której można zaoszczędzić na wejściu 50% ceny! Szczegóły można odnaleźć w poście na Facebooku.

Kontakt

Nasz salon znajduje się przy ulicy Garwolińskiej 3, rezerwacje zalecamy dokonywać telefonicznie: 511 500 518, lub przez naszego Facebooka: Club VR. Rezerwacje zapewniają pierwszeństwo przy wyborze terminu oraz stanowisk!

Club VR

O autorze

Remigiusz Laskowski

Co-Founder VR Polska. Zainteresowany VR od pierwszych wieści o Oculusie. Działający w środowisku od czasów Cardboard 1.0. Zawodowo informatyk, z pasji technik estradowy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.