Wybierz Strona

Drone Hunter VR Evolved – zostań łowcą dronów na Gear VR! +KONKURS

Nowa gra od VR Visio Games na GearVR

Gdynia, 8 luty 2018r.  – VR VISIO Games wydało nową grę na Samsung Gear VR – Drone Hunter VR Evolved. Jest dostępna w Sklepie Oculus za 2.99 USD (w przeliczeniu 10 złotych z groszami). O konkursie możecie przeczytać na dole tego artykułu.

Zostań łowcą dronów!

Jesteś kandydatem na Łowce Dronów,  jednostkę bojową stworzoną do walki przeciwko flocie obcych. Twoim celem jest uzyskanie jak najlepszego wyniku w symulacji walki za pomocą futurystycznych pistoletów, lasera i tarczy energetycznej.

Gra została przeniesiona na Gear VR z komputerów osobistych. Ale jest to więcej niż zremasterowana wersja. Dodane zostały różnorodne funkcje jak sklep czy ulepszenia, co czyni grę bardziej interesująca. Każde wybrane ulepszenie ma wpływ na późniejszą rozgrywkę. Decyduj mądrze aby zdobyć więcej punktów. Setki nowych linii głosowych ożywiają rozgrywkę, gdy działania graczy są komentowane kiepskimi cytatami z ulubionych filmów z lat 80 i żartami wziętymi z internetowych memów.

„Musieliśmy przejść do głębokich badań pop kultury i myślę, że niektóre z cytatów sprawią, że będziesz się śmiać lub przynajmniej się uśmiechniesz „- mówi Sebastian Kropiwnicki, projektant Drone Hunter. Warto dodać, że cytaty, jak i cała gra, jest w języku angielskim.

W grę można zagrać na touchpadzie, lub na kontrolerze Gear VR, co zapewnia lepszą immersję oraz bardziej precyzyjne celowanie.

Kilka losowych cytatów od testerów i graczy:

  • Drone Hunter jest jak Space Pirate Trainer na Steamie, tylko dla Gear VR.
  • Naprawdę szybki i intensywny. Dobre na 15 minutowe przerwy
  • Główna postać jest dość tandetna, ale to jest to, co w niej lubię.

O VR Visio Games

VR Visio to firma pracująca nad VR, AR i MR, tworząca gry i doświadczenia na HTC Vive, Microsoft Hololens, Oculus Rift, Samsung Gear VR i Google Cardboard. Wcześniej pracowała dla takich marek jak Pepsi czy Cadillac. VR Visio wydało 3 gry na Steam i aktualnie pracuje nad Zero Killed – taktyczną grą multiplayer FPS w VR.

 

Nie czekaj. Dołącz do posiadaczy gry na: https://goo.gl/Phrr4P

Konkurs – Rozdajemy klucze do Drone Hunter VR Evolved do Oculus Store na Gear VR

Konkurs odbywa się równocześnie na kilku platformach:

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną możesz wziąć udział w konkursie na wszystkich platformach. Szczegóły odnośnie każdej znajdziesz pod linkami powyżej. Wyniki 18.02.2018. Aby wziąć udział w losowaniu na Portalu, należy wykonać kilka prostych zadań poniżej.

a Rafflecopter giveaway

To wszystko. Powodzenia, Łowcy Dronów!

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.