Wybierz Strona

Nowa Formuła Kanału, Koniec Naboru – organizacyjnie informacyjnie

Cześć, jak wiecie na naszym kanale trwał nabór do ekipy VR Polska. Zgłosiło się do nas około 10 osób. Z niektórymi już się skontaktowaliśmy i pełnią swoje funkcje jak np. Fuilares, który został administratorem Discorda (za co mu serdecznie dziękuję). Pozostałych proszę aby sprawdzili swoje skrzynki pocztowe – tam będziemy wszystko ustalać do końca indywidualnie. W ciągu najbliższych tygodni będziecie mogli obserwować poczynania naszych nowych członków ekipy. To, że zakończył się nabór nie oznacza, że zamykamy się na pozostałych chętnych, którzy nie wzięli udziału w tym naborze – zgłosić możecie się zawsze, np jak Natalia, nasza redaktorka, która zgłosiła się już w pierwsze dni po uruchomieniu portalu.
Chciałbym Wam powiedzieć również nieco o nowej formule kanału. Dotychczas kanał był prowadzony głównie przez jedną osobę, czyli Jacka, czasem pojawiałem się ja, ale to było raczej okazyjnie. Od teraz kanał będzie prowadzony przez całą redakcję, a nie jedną osobę. Chcemy dzięki temu dostarczyć Wam więcej dopracowanych treści. Często może być tak, że jedna osoba szykuje treść, druga nagrywa, a trzecia montuje. Podział obowiązków odciąży poszczególne osoby, w efekcie czego powinniście dostawać więcej i lepszej jakości materiałów. Jak to wyjdzie? Zobaczymy. Zachowajcie subskrypcje po materiale, który Wam się nie spodobał – ciągle redakcja uczy się ze sobą współpracy, więc każdy kolejny materiał powinien być coraz lepszy.
To by było na tyle, dodam jeszcze, że przygotowujemy właśnie listę, co powinniśmy sprawdzić w poszczególnych goglach mobile VR – możecie nas wspomóc zostawiając komentarz w grupie na Facebooku, w poście na forum, na Discordzie, do których linki znajdują się w opisie lub w komentarzu pod tym filmem.
Dziękuję serdecznie wszystkim za uwagę, mówił do was Remlas, nie opuszczajcie nas i trzymajcie się, siema!

O autorze

Remigiusz Laskowski

Co-Founder VR Polska. Zainteresowany VR od pierwszych wieści o Oculusie. Działający w środowisku od czasów Cardboard 1.0. Zawodowo informatyk, z pasji technik estradowy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.