Wybierz Strona

Star Wars: Squadrons zmierza na VR

Star Wars: Squadrons zmierza na VR

Zapowiedziano Star Wars: Squadrons – symulator myśliwców w świecie Gwiezdnych Wojen. Tytuł ma oferować pojedynki 5 osobowych drużyn oraz kampanie dla pojedynczego gracza.

Zgodnie z zapowiedziami twórców, Star War: Squadrons ma zapewniać obsługę całości rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości na PlayStation®4 oraz na komputerach PC wraz z obsługą rozgrywki między platformowej.

Kampania fabularna ma rozgrywać się pod koniec Galaktycznej Wojny Domowej, gdzie Nowa Republika walczy o wolność. Imperium po raz kolejny żąda porządku.

Cechy gry

Chroń galaktykę – Planuj każdą potyczkę w sali odpraw wraz z członkami eskadry, zanim wyruszysz w nieustannie zmieniające się pola walk całej galaktyki. Drużyny pilotów okryją się chwałą w znanych i zupełnie nowych lokacjach, takich jak gazowy olbrzym na YavinPrime czy zniszczony księżyc planety Galitan.

Trzymaj się celu – Uczestnicz w zaciętych pojedynkach 5 na 5, połącz siły z członkami eskadry, aby wziąć udział w pełnych rozmachu bitwach flot, lub też poznaj porywającą kampanię dla jednego gracza rozgrywającą się w uniwersum Star Wars™. Poczuj się jak w fotelu pilota dzięki możliwości rozgrywania całości Star Wars™: Squadrons w wirtualnej rzeczywistości (VR) na PlayStation®4 oraz komputerach PC wraz z obsługą rozgrywki międzyplatformowej.

Pilotuj legendarne maszyny – Zasiądź w kokpicie myśliwców różnych klas należących do floty Nowej Republiki lub Imperium, takich jak X-wing czy myśliwiec TIE. Modyfikuj swoją jednostkę, przekierowuj moc między jej układami i eliminuj nieprzyjaciół w strategicznych starciach.

WEJDŹ DO KOKPITU – Kokpit to Twój dom. Korzystaj z pulpitów nawigacyjnych na swoją korzyść i – mając zaledwie cienki kadłub metalu i szkła między tobą a niebezpieczeństwami przestrzeni – poczuj intensywność walki z perspektywy pierwszej osoby. Wystartuj w ekscytujących trybach wieloosobowych i unikalnej historii Gwiezdnych Wojen dla jednego gracza, która obejmuje kluczową kampanię zbliżającą się do zakończenia Galaktycznej Wojny Domowej. Zanurz się całkowicie w fotelu pilota z opcją zagrania w całość w Star Wars: Squadrons in wirtualnej rzeczywistości na PlayStation 4 i PC.

MISJA JEST JASNA – Star Wars: Squadrons to w pełni samodzielne doświadczenie od samego początku, w którym zdobywasz nagrody poprzez zabawę. Wspinaj się po szeregach i odblokowuj nowe elementy, takie jak broń, kadłuby, silniki, tarcze i przedmioty kosmetyczne, na ścieżce postępu, dzięki czemu rozgrywka będzie świeża i wciągająca.

STAR WARS : Squadrons ma być dostępny od 2 października 2020 roku na PlayStation®4, Xbox One, Origin PC, Steam, Epic Games Store i Virtual Reality na PlayStation 4 i PC z obsługą crossplay (będzie można grać w te same mecze na różnych platformach – także w VR)

Pierwsza pełna prezentacja rozgrywki Star Wars™: Squadrons na EA Play Live, 19 czerwca o 1:00 w nocy czasu polskiego.

Źródło – materiały prasowe.

Aktualizacja video z rozgrywki

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)

1 komentarz

  1. Avatar

    już czuje smak pawia

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.