Wybierz Strona

Nadchodzące premiery – Co przyniesie schyłek 2020 użytkownikom Oculusa?

Nadchodzące premiery – Co przyniesie schyłek 2020 użytkownikom Oculusa?


Oculus udostępnił listę nowych tytułów, które pojawią się już niebawem na platformie, w wersji natywnej na Quest oraz na PCVR.
Przekazując informacje ujawniamy daty premier gier, które cieszyć nas będą przez najbliższe tygodnie.

Wśród nich mocna aktualizacja Pistol Whip, nowa gra w popularnym uniwersum Warhammer 40000: Battle Sister, zaplanowana na nowo i zbudowana od podstaw z myślą o VR kultowa gra Myst, ciesząca się ponadczasową sławą nowa odsłona Medal Of Honor: Above and Beyond, oraz w końcu długo oczekiwana Star Wars: Tales from Galaxy’s Edge, dzięki której dowiesz się jak to jest żyć na planecie Batuu.


PISTOL WHIP 2089

premiera 1 grudnia 2020r.

Uznana w kręgach rytmiczna strzelanka od Cloudhead Games, rozszerza swoje 18 poziomów o nową przestrzeń.

Kanadyjskie studio stojące za grą nadal rozwija swoje pierwotne założenie, zgodnie z którym między innymi przewidujesz miejsca pojawiania się wrogów i unikasz w rytm muzyki wystrzelonych przez nich pocisków.

Wbudowane modyfikatory gry dodają wyzwaniu znacznej głębi, a ostatnie dodatki odświeżają znaną już rozgrywkę o nowe doznania (jak na przykład teleportacja przeciwników oraz nowe bronie).

Świat pełen robotów w rozszerzeniu Pistol Whip 2089 postawi Cię w obliczu nowego zagrożenia na platformach Oculus Quest i Rift już 1 grudnia.


WARHAMMER 40,000: BATTLE SISTER

premiera 8 grudnia 2020r.

Kolejną nowością jest produkt studia Pixel Toys, który po raz pierwszy przenosi rozdarty wojną świat Warhammer 40,000 do wirtualnej rzeczywistości Quest. Jeżeli jesteś fanem serii, nie możesz przegapić Warhammer 40,000: Battle Sister.

Gra przedstawia walkę ze złem, w której dzierżąc szereg autentycznych, potężnych broni, siejesz zniszczenie wszędzie tam, gdzie ktoś stanie Ci na drodze.

Zaznacz w kalendarzu – przygodowa gra akcji wyląduje na platformie Oculus 8 grudnia


MYST

premiera 10 grudnia 2020

10 grudnia przyjaciele Oculusa ze studia Cyan przenoszą klasyczną grę Myst na platformę Quest. Zaprojektowana na nowo i zbudowana od podstaw z myślą o VR Myst odkryje przed nam wyspę pełną tajemnic.

Po raz pierwszy wydana w 1995 roku. Ćwierć wieku później, dzięki nowej grafice, dźwiękom, interakcjom i opcjonalnemu losowaniu puzzli, gra zamiast zostać zapomnianą, nabiera zaskakującej świeżości.

Dzięki temu nowicjusze, jak i bardziej doświadczeni gracze czekają na ucztę przy rozgrywce z Myst. Zakup obejmować będzie również dostęp do ekskluzywnego środowiska Oculus Home z motywem gry.


MEDAL OF HONOR: ABOVE AND BEYOND

premiera 11 grudnia 2020r.

Wciel się w postać agenta OSS w Medal of Honor: Above and Beyond. To nowa odsłona znanej wszystkim serii, od początku do końca stworzona z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Twórcy z Electronics Arts zdążyli zapowiedzieć adaptacje tytułu na natywną platformę Quest. Do tego czasu możemy sprawdzić się w rozgrywcę w środowisku PCVR.

Staniesz do walki w ogarniętej wojną Europie. Seria nie tylko powraca do korzeni, ale też wzbogaca doznania graczy, dzięki pełnej głębi za pośrednictwem VR.

Znajdziemy w niej kampanie dla jednego gracza, jak i tryby wieloosobowe, a wszystko okraszone wywiadami z ocalałymi po II Wojnie Światowej.

EA we współpracy z Oculusem przygotował datę premiery na 11 grudnia.


STAR WARS: TALES FROM THE GALAXY’S EDGE

premiera 19 listopada 2020r.

Na koniec premiera na którą czekali wszyscy fani międzygwiezdnych potyczek z użyciem mieczy świetlnych. Jakie historie kryje odległa planeta Batuu? Już dziś możesz się tego dowiedzieć dzięki nowej przygodzie VR Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge.

Akcja gry toczy się setki lat przed głównym rozdziałem Star Wars. Jako padawan Ady Sun’Zee, badasz tajemnicze zło, które zakorzeniło się na Batuu. Niezależnie od tego czy jako technik czy Jedi, spotkasz kultowych bohaterów z galaktyki, w tym Yodę i C-3PO.

To jak dotąd najbardziej ambitny projekt studia ILMxLAB w dziedzinie rzeczywistości wirtualnej, który twórcy już teraz zapowiedzieli rozszerzać o kolejne mapy i przygody. Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge jest już dostępne na platformie Quest.


O tym, z jakim odbiorem spotkają się wyżej wymienione tytuły, poinformujemy już wkrótce. Na bieżąco również będziemy Was informować o pozostałych aktualizacjach gier i aplikacji, które mają dla nas w zanadrzu producenci i deweloperzy z całego świata. Czekajcie w gotowości, aby wraz z nami korzystać z najnowszych osiągnięć wirtualnej rzeczywistości.

O autorze

Trackbacks / Pingbacks

  1. ZŁOTA PIĄTKA QUEST: Gry sportowo-muzyczne | VR Polska - […] […]

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.