Wybierz Strona

Premiera Weebo 3D 3.0

Premiera Weebo 3D 3.0

Zgodnie z zapowiedziami pojawiającymi się na fanpage firmy Weebo 3D dziś premierę ma najnowszy model ich gogli VR, czyli „Weebo 3.0”.

weebo-1

Jak łatwo wywnioskować z nazwy jest to trzecia generacja produktu, którą od poprzedniej wyróżnia przede wszystkim poprawiony system utrzymywania gogli na głowie przez dodanie górnego paska. Nowy model dostępny jest w cenie 82 zł.

Z zestawieniem dokładnej specyfikacji obu modeli możecie zapoznać się na stronie producenta: www.weebo3d.pl

Firma Weebo 3D umieściła również na swojej stronie informację o nadchodzącym modelu 3.1. Zostanie on wzbogacony o możliwość regulacji rozstawu soczewek.

weebo-2

Z zainteresowaniem będziemy śledzić rozwój tej marki oraz wprowadzanych w goglach modernizacji. Czekamy również na pojawienie się pierwszych recenzji. Dajcie proszę znać, jeśli ktoś z was je przetestuje.

Jeśli gogle wpadną w nasze ręce to z pewnością poinformujemy was o naszych odczuciach.

O autorze

Filip Wieczorek

Absolwent Politechniki Poznańskiej po kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. VR interesuję się od dłuższego czasu, a dokładniej od pojawienia się Oculus Rift DK2. Mimo braku informatycznego zaplecza staram się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, a gdy nadarzy się okazja przeprowadzać ich testy. Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu nowych urządzeń, aplikacji, czy prowadzonych na świecie interesujących projektów dotyczących VR. Poza tym moje zainteresowania to sport (głównie triathlon) oraz muzyka.

1 komentarz

 1. Avatar

  Witam!
  Chce zakupić swoje pierwsze okularki, przez co nie chcę ładować się w wielkie pieniądze.
  Zastanawiam się czy w przedziale do 100zł, weebo3d 2.0 jest najlepszym rozwiązaniem?
  pozdrawiam

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.