Wybierz Strona

Seabed Prelude Party – zapowiedź gry

Seabed Prelude Party – zapowiedź gry

21 lutego w DiscoVR odbyła się impreza „Seabed Prelude Party” podczas której zaprezentowana została produkcja „Seabed Prelude”. Gra zostala stworzona przez polskie studio Mythic Owl. Można w nią zagrać na HTC Vive lub Oculus’ie. Nasza redakcja miała przyjemność przetestować grę podczas tego wydarzenia.

W wirtualnej rozgrywce wcielamy się w postać kapitana batyskafu, który przemierza szlaki komunikacyjne pomiędzy podwodnymi miastami. Mamy do dyspozycji dwa typy instrumentów: jeden przypominający organy, a drugi przypominający harfę, w której struny wyglądają jak kolorowe wiązki elektryczne . Jako kapitan musimy zagrać różne utwory by swobodnie podróżować. To co mamy zagrać narzucają nam kolorowe bańki pojawiające się przed batyskafem. Tempo z jakim chcemy grać możemy ustawić przy pomocy dźwigni.

Produkcja ma za zadanie, poprzez ekscytującą podwodną podróż nauczyć użytkownika czytania nut. Jest to kolejna gra, która uczy poprzez zabawę. Kierowana jest zarówno do nastolatków, jak i osób dorosłych. Grę można zakupić na platformie Steam.

Poniżej przedstawiamy nagrania gameplay’ów z premiery:

Początek gry z wersją instrumentu „ala harfa”. 

Fragment gry z wersją instrumentu „ala organy”.

 

 

O autorze

Natalia Nowacka

Z zawodu developerka VR i testerka. Z wykształcenia logistyk. Z zamiłowania pasjonatka podróży. Jako, że wirtualna rzeczywistość jest jak podróż w nowe miejsce, a dzisiejsza technologia pozwala tworzyć najróżniejsze, mniej lub bardziej rzeczywiste lokalizacje, lub odtwarzać istniejące - dla relaksu i dobrej zabawy bawię się w Unity, gram w gry, a także pomagam prowadzić VR Polska ;).

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.