Wybierz Strona

Weebo3D 2.0 i Weebo3D 3.0 – Unboxing

Unboxing Weebo – kilka słów wstępu

Przedwczoraj do naszej redakcji przyszły znane chyba dobrze Weebo3D 2.0 oraz dostępne od kilku miesięcy Weebo3D 3.0. Postanowiliśmy nagrać unboxing weebo , abyście wiedzieli, co znajduje się w zestawie 😉  Recenzja obu par gogli już wkrótce na kanale.

Wysyłka i transport

Sama wysyłka z firmy po ustaleniu szczegołów nastąpiła następnego dnia po południu, dzięki czemu przesyłka po 2 dniach od „złożenia zamówienia (10.01.2017)” była w moim mieście. Nie będziemy tutaj rozważać aspektu dostawy (w moim przypadku była to dostawa przez InPost), ale samo zapakowanie całości. Pudełka zawinięte były w cienką czarną folię, która lekko naderwała się na rogach w trakcie transportu. Czarną folię radzę rozrywać palcami albo ostrymi narzędziami, bo inaczej będziecie się męczyć jak ja 🙂

Pudełko od Weebo

Jest to najzwyklejszy biały kartonik. Moje trochę się pogniotło przy transporcie, przez co nie prezentuje się najlepiej. Otwiera się w ciekawy sposób, trochę jak taki kuferek. Szkoda, że nie ma z zewnątrz żadnego loga, ponieważ przy przechowywaniu na wierzchu pudełko nie prezentuje się najlepiej. Mogłoby być ładniejsze, ponieważ producent zaleca w swojej instrukcji „przechowywać gogle w zamkniętym opakowaniu” ze względu na zastosowane soczewki. Dobrze, że chociaż spełniło swoją rolę podczas transportu.

pudełko od weebo

Zawartość zestawu Weebo3D 2.0 i Weebo3D 3.0

Po otwarciu pudełka przywita nas wygięta (ze względu na rozmiary pudełka) jednostronna karta informacyjna z linkiem do instrukcji oraz kodem QR do konfiguracji. Pod ulotką widzimy zawinięte w folie bąbelkową gogle, a pod nimi znajdziemy torebkę z dodatkami (rozciągliwy pasek i ściereczka do czyszczenia soczewek). Oba zestawy różnią się tylko goglami.

dodatki do weebo

Zabezpieczenie gogli Weebo i zapakowanie dodatków

Zarówno gogle Weebo3D 2.0 i Weebo 3D 3.0 były zawinięte wewnątrz pudełka w dość sporą ilość folii bąbelkowej, dzięki czemu, w przeciwieństwie do pudełka, dotarły w nienaruszonym stanie. Jak widać na filmie, do pianek przykleiła się folia, przez co pianka jest z jednej strony trochę bardziej wygięta. Ściereczka (ciekawostka: ściereczki z obu zestawów są różnych rozmiarów, ale to ten sam materiał) wraz z „tajemniczym dodatkowym paskiem” zapakowane były na dnie pudełka w torebce strunowej.

weebo zawartosc

Podsumowanie – unboxing Weebo 3D 3.0 i Weebo 3D 2.0 w skrócie

W paczce owiniętej w czarną folię mamy białe pudełko, wewnątrz którego poza samymi goglmi zawiniętymi w folię bąbelkową znajdziemy kartę infromacyjną (mini instrukcję), ściereczkę do czyszczenia soczewek i rozciągliwy pasek, którego zastosowanie nie zostało jeszcze zbadane.

O autorze

Remigiusz Laskowski

Co-Founder VR Polska. Zainteresowany VR od pierwszych wieści o Oculusie. Działający w środowisku od czasów Cardboard 1.0. Zawodowo informatyk, z pasji technik estradowy.

Trackbacks / Pingbacks

  1. Weebo3D 2.0 i Weebo3D 3.0 - Unboxing | VRPolska - […] Weebo3D 2.0 i Weebo3D 3.0 – Unboxing […]

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.