Wybierz Strona

Dreams dostępne na PlayStation VR!

Dreams dostępne na PlayStation VR!

Wszyscy gracze mogą pobrać bezpłatną aktualizację umożliwiającą kompatybilność z systemem PlayStation VR -Dreams, Zawiera ona nowe samouczki, poradniki, zestawy potrzebne do rozpoczęcia przygody z systemem PS VR oraz nowe grywalne elementy od Media Molecule. Na wszystkich, którzy zdecydują się spróbować Dreams w wirtualnej rzeczywistości czeka specjalne wprowadzenie, przedstawiające najważniejsze funkcje nowego trybu z perspektywy zarówno gracza jak i twórcy światów.

W DreamShaping gracze znajdą kilka nowych tutoriali w których nasze pomocne Molekuły nauczą  tajników tworzenia w VR. Przed przejściem samouczków, obejmujących niektóre z nowych rozwiązań wprowadzanych wraz z aktualizacją VR, twórcy polecają sprawdzić Best Practices How To, które sprawią, że tworzenie w wirtualnej rzeczywistości będzie łatwiejsze.

Dreams VR – zupełnie nowe doświadczenie

Create Mode w VR, jest absolutnie wyjątkowym przeżyciem pozwalającym w unikalny sposób urzeczywistniać najśmielsze projekty graczy. Dodatkowo, posiadacze kontrolerów PlayStation Move, mogą w pełni zanurzyć się w procesie tworzenia dzięki zwiększonej do granic możliwości immersji. Warto podkreślić, że nie trzeba posiadać PS VR , aby tworzyć światy kompatybilne z wirtualną rzeczywistością. Aktualizacja wprowadza również kilka nowych trybów do klasycznego trybu tworzenia, np. tryb komfortowy czy statyczne niebo, a to wszystko, aby doświadczenie z gry było jak najlepsze.

Kreatywna społeczność gry od Media Molecule będzie mogła określić, czy stworzony przez nich świat jest kompatybilny z PS VR czy nie, a UGC w Dreams poprosi graczy o ocenę komfortu, dzięki czemu powstanie lista najlepszych doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości.

Dreams to niewiarygodny otwarty świat, w którym każdy z graczy może stworzyć wszystko – od interaktywnych przygód i platformówek po strzelanki, gry logiczne i nie tylko. Możliwości są praktycznie nieskończone. Każda stworzona rzecz może zostać udostępniona w ogromnej społeczności online. Można też przeglądać dzieła innych graczy, modyfikować je albo używać ich przedmiotów, lokacji czy postaci, aby stworzyć własne gry.

Przeczytajcie też nasz wywiad z jednym z autorów!

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.