Wybierz Strona

GTA VR na ROWERZE – Chudnij zwiedzając San Andreas!

GTA VR

JackQuack zaczynał działalność swojego kanału – który później przerodził sie w VRPolska – właśnie od GTA. Było to za czasów starego Oculus DK1 i maty do chodzenia. Po półtora roku przyszedł czas na odświezenie setupu i stworzenie kilku mini projektów z serii GTA VR EXPERIENCE. Na pierwszy ogień poszedł kontroler-rowerek i w taki sposób powstał GTA VR Bike Experience, w którym możemy swobodnie poruszać sie rowerem po terenie gry GTA V, gubić kilogramy w przyjemnej atmosferze i… ścigać się z kolegami w trybie multiplayer!

 

Zaproszenie na GTA VR Bike Experience w DiscoVR 

Zapraszamy Was na film, w którym Jacek objasni jak działa setup i zachęci do odwiedzenia Disco:VR, gdzie 16 Grudnia od godziny 18:00 będzie możliwość darmowego przetestowania GTA VR Bike Experience ze znajomymi i porozmawiać z JackQuackiem. Czy warto? Według nas – jak najbardziej. Obejrzyjcie film i ocencie sami!

EVENT |► http://bit.ly/GTABIKE
GRUPA |► http://vrpolska.eu/grupa
MODYFIKACJA |► http://grandtheftvr.com/

GTA VR BIKE EXPERIENCE to eksperyment, który pomoże być fit graczom podczas przemierzania bezkresnych przestrzeni San Andreas w GTA V!

—————————————————-

Masz pytanie? Zadaj je tutaj! ► http://forum.vrpolska.eu

Polub Facebooka ► http://www.facebook.com/vrpolska

Subskrybuj nasz kanał. Kliknij w link ► http://vrpolska.eu/youtube

—————————————————-

Dziękujemy za obejrzenie naszego filmu. Jeżeli film się podobał – nie zapomnij zostawić kciuka w górę, to jest dla nas bardzo ważne!

Ekipa
VRPolska.eu

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.