Wybierz Strona

VRCafe – zaproszenie na otwarcie nowego salonu VR w Krakowie

VRCafe – zaproszenie na otwarcie nowego salonu VR w Krakowie

Mam ciekawą wiadomość dla pasjonatów VR z Krakowa i okolic. Już wkrótce otworzy się nowa i nieco… inna miejscówka kręcąca się wokół VR. Szczegóły na temat oficjalnego otwarcia znajdziecie na końcu wpisu.

VRCafe

Co takiego innego można się spodziewać w tym miejscu? Otóż na pewno skala projektu. Kawiarnia znajduje się w ogromnym lokalu zlokalizowanym w kompleksie Tytano, Dolne Młyny. Ma być to przede wszystkim miejsce spotkań, dlatego będzie to autentycznie kawiarnia z osobnymi pomieszczeniami do VR, relaksu czy spotkań towarzyskich.

Wystrój pomieszczenia jest dość mocno postapokaliptyczny, przy czym zaznaczam, że chyba nie widziałem jeszcze wszystkiego. Jest to wielka hala gdzie oddzielono sporo stanowisk ze sprzętem VR, znalazła się tu również sala z leżakami czy po prostu zwykłe miejsca ze stolikami. Obiekt jak i jego właściciele są gotowi na wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia.

Dodatkowo ekipa VRCafe nie zwalnia i otwiera crowdfunding na kolejne cele, choć finał akcji nie ma wpływu na samo istnienie kawiarni. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem wspieram.to/VRCafe – możecie tam poczytać m.in. o wizji autorów.

Otwarcie

Zapraszamy Was na otwarcie VRCafe, które odbędzie się 6 Kwietnia (piątek). My również planujemy się tam zjawić. Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u VRCafe oraz na stronie wydarzenia.

Osobiście trzymam kciuki i jestem ciekaw jak to miejsce będzie się rozwijać.

O autorze

Maciej Szarek

Pasjonat VR, miłośnik retro sprzętu i wszelkiej elektroniki, gracz od małego. Na co dzień SysAdmin ;)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.