Wybierz Strona

VR Warsaw Day 2016 – Czy warto iść na EXPO

VR Warsaw Day 2016 – Czy warto iść na EXPO

Dziś, i tylko dziś pomiędzy 9.00 – 22.00 w stolicy – na terenie Warszawskiej Szkoły Filmowej i Kina Elektronik odbywają się VR Warsaw Day 2016.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji być na żadnym evencie, podczas, którego prezentowane są różne rodzaje sprzętu, gier, aplikacji i gadżetów związanych z VR, to jest to idealna okazja!
EXPO zorganizowane zostało w przytulnej, małej sali. Dużym plusem wydarzenia jest fakt, że tym razem prezentowane aplikacje to nie tylko gry, czy aplikacje-reklamy. Wystarczy zrobić kilka kroków by natrafić na symulacje jazdy pociągiem, która jest bardzo dobrym odwzorowaniem realiów pracy maszynisty, czy aplikację wykorzystywaną w branży  sportowej.
Starzy bywalcy mogą się lekko nudzić lub potraktować to jako spotkanie znajomych twarzy.

Dla tych, którzy nie mogą się pojawić dziś w Warszawie, już jutro udostępnimy relację. Póki co na zachętę wrzucamy dla Was kilka zdjęć i filmik.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

 

 

 

O autorze

Natalia Nowacka

Z zawodu developerka VR i testerka. Z wykształcenia logistyk. Z zamiłowania pasjonatka podróży. Jako, że wirtualna rzeczywistość jest jak podróż w nowe miejsce, a dzisiejsza technologia pozwala tworzyć najróżniejsze, mniej lub bardziej rzeczywiste lokalizacje, lub odtwarzać istniejące - dla relaksu i dobrej zabawy bawię się w Unity, gram w gry, a także pomagam prowadzić VR Polska ;).

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.