Wybierz Strona

Promocje PSVR – MARZEC 2020

Promocje PSVR – MARZEC 2020

Aktualnie trwa marcowa promocja w PlayStation Store. Przedstawiamy Wam kilka ciekawych tytułów na PSVR.
Promocje obowiązują do 2/4/2020 12:59 am.

DOOM® VFR – 59,00 zl

DOOM® VFR przenosi szybką i brutalną rozgrywkę, którą tak kochają fani serii, w wirtualną rzeczywistość. Wejdź w korytarze obiektu UAC na Marsie i zanurz się w głębinach Piekła. Wystaw swoje umiejętności na próbę w zażartej walce i przy rozwiązywaniu niełatwych zagadek. Graj jako cybernetyczny ocalały aktywowany przez UAC, by walczyć z demoniczną inwazją, utrzymać porządek i zapobiec katastrofie w obiekcie na Marsie. Siej zniszczenie wśród armii demonów, eksplorując przy tym niezwykły świat gry DOOM i wchodząc z nim w interakcję z zupełnie nowej perspektywy.

Loading Human™: Chapter 1 – 18,75 zl

Loading Human jest przygodową grą osadzoną w przyszłości. Twój umierający uciec, będący szanowanym naukowcem, wezwał cię do swojej bazy na Antarktydzie, abyś wysłać cię w intensywną, międzygwiezdną misję. Cel jest jeden: odzyskać Quintessence – trudne do zdobycia źródło energii, mogące odwrócić proces starzenia.

RIGS Mechanized Combat League – 33,00 złnasza recenzja

Szukałem gry na krótsze sesje VR od czasu do czasu – RIGS spełnił te oczekiwania. Mimo, że tryb kariery na dłuższą metę nie daje większej motywacji do wiecznej walki z botami ( za które możemy dostać skórki i stroje) to w mniejszych dawkach potrafi umilić wieczór. Zarówno same mecze jak i testowanie różnych typów mechów wciągają, ale na dłuższą metę wychodzą jednak pewne wady pozycji jak mała różnorodność RIGSów czy brak swobodnej konfiguracji. Wpłynęły one najprawdopodobniej na spadającą popularność tego tytułu w sieci.

Wróćmy do kampanii. W tym trybie najbardziej doskwiera brak możliwości wydawania poleceń naszym partnerom z drużyny. Mimo, że SI dobrze radzi sobie sama to jednak brakuje czasem możliwości wypracowania jakiejś spójnej taktyki jak np. obrona bramki czy wspólny atak. Dziwi to tym bardziej, że drużyny rywali potrafią całkiem sprawnie współpracować zwłaszcza w wyższych ligach.

Na koniec warto podkreślić, że jeśli macie problem z chorobą symulatorową, to możecie mieć problem z RIGS – warto więc przed zakupem wypróbować darmowe demo.

The Elder Scrolls V: Skyrim® VR – 89,00 zl

Tytuł którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać tym razem w wersji VR. Skyrim VR to kompletne arcydzieło epickiego fantasy, zapewniające niepowtarzalną skalę, głębię i poziom zatopienia w świecie. Od walk ze starożytnymi smokami po odkrywanie górskich szczytów i nie tylko – Skyrim VR ożywia cały otwarty świat i pozwala ci podbijać go we własnym tempie. Skyrim VR zawiera docenioną przez krytyków pełną wersję gry oraz oficjalne dodatki – Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Ultrawings – 29,00 zl

Ultrawings to pierwsza osadzona w otwartym świecie gra lotnicza, w której gracz lata licznymi samolotami, wykonując szereg misji w usianym wyspami świecie.

Gra obsługuje zarówno standardowy kontroler, jak i kontrolery PS Move, dzięki którym możesz obsługiwać oprzyrządowanie samolotu wirtualnymi rękami – to zupełnie nowy wymiar realizmu! Gra obsługuje tryb ułatwiony, arcade, a także symulacyjny gdzie sterowanie jest zaskakująco realistycznie odwzorowanie i można naprawdę poczuć się jak prawdziwy pilot, a prawdziwy pilot z pewnością poczuje się jak w domu.

Produkcja wypróbowana i z całego serca polecana!

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.